Moderní šedá kuchyň bez úchytek

V tomto interiéru bylo hlavním úkolem spojení kuchyně a obývací stěny. Tmavě šedá lamino kuchyň v šedé barvě doplňuje pracovní deska a obklad z kompaktního laminátu a obestavěná volně stojící 70 cm široká lednice. Do kuchyně jsme dodali kvalitní spotřebiče AEG a celý dojem zakončili nerušícím bezúchytkovým otevíráním.


Velmi moderní tmavě šedá lamino kuchyň

NA této kuchyni můžeme směle prezentovat příklad moderního designu. Tmavě šedá barva čelních ploch působí elegantně a stylově. Pracovní deska z kompaktního laminátu v dekoru dřeva dodává kuchyni útulný nádech.

70cm široká lednice

Volně stojící lednice o šířce 70cm má nadstandardně velký objem i pro velkou rodinu. Standardní šířka volně stojící lednice bývá 60cm. Lednice o šířce 70cm je tedy o 10cm širší, což znamená, že má o 14% větší objem př istejné výšce a hloubce.

Tuto situaci můžeme vidět u spousty zákazníků, kteří se rozhodují o koupi nové lednice. Americké a French Door lednice jsou sice velmi moderní a nabízejí řadu výhod, ale také jsou výrazně dražší než klasické lednice. V tomto případě zákazník zvážil všechny pro a proti a nakonec se rozhodl pro klasickou lednici o větší šířce.

Napojení kuchyně na TV stěnu

Propojení kuchyně a obývacího pokoje je moderním trendem, který má své výhody i nevýhody. Mezi výhody patří zejména pocit většího prostoru, propojení rodiny a možnost sledovat televizi, zatímco se vaří. Mezi nevýhody může patřit (v případě nevhodné digestoře) šíření pachů a hluku z kuchyně do obývacího pokoje.

V tomto případě jsme propojili obě části pomocí jedné sestavy hlavní nábytku. Celá sestava se skládá z kuchyně, dvou knihoven, jedné dlouhé police a TV stěny. Vše je ve shodném materiálovém provedení, což vytváří jednotný a moderní vzhled.

Výborný přístup ke všemu potřebnému

Kuchyň je řešena v otevřeném prostoru a umožňuje snadný přístup k veškerému vybavení. Kuchyňskou linku jsme vyrobyli z tmavě šedého lamina, které je odolné a snadno se udržuje.