KUCHYNĚ PRIMA

Vyrábíme kuchyně Prima: kvalitní, krásné, praktické a za skvělou cenu!

Hledáte novou kuchyň, která bude krásná, praktická a zároveň cenově dostupná? Pak jste na správném místě! Kuchyně Prima vám nabízí vše, co od moderní kuchyně očekáváte.

Ať už hledáte malou kuchyň do bytu, nebo velkou kuchyň do rodinného domu, u nás si jistě vyberete. Nabízíme širokou škálu vzorů a barev, takže si můžete vybrat kuchyň, která bude perfektně ladit s vaším interiérem.

Cenově dostupné

Cenově dostupné, přesto kvalitní materiály: zaručují dlouhou životnost a odolnost vaší kuchyně. Používáme lamino, folie, akrylát nebo průmyslově vyráběný lak Perfect Sence. Pro výrobu našich kuchyní nikdy nepoužíváme plošný materiál ze třetích zemí, kde kvalita produktu není nikým garantována.

Praktický design

I přes nízkou cenu jsou kuchyně Prima navrženy tak, aby vám usnadnily vaření a skladování potravin. Nabízíme širokou škálu úložných prostor a chytrých řešení, která vám pomohou zorganizovat váš prostor.

Vše na míru

Skříňka pouze 60,80 nebo 90cm a nic mezi tím? U nás ne, šířku a hloubku skříněk můžeme upravit, aby se dal co nejvíce využít daný prostor

Osobní přístup

Každý klient je pro nás jedinečný. Nabízíme individuální přístup ve Vámi zvolený čas.

Termín dodání

3 - 4 týdny od zaměření

Bez atypů

V kuchyních Prima se zaměřujeme na výrobu standardních řešení kuchyní, díky čemuž vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny.

Naše kuchyně na míru