SPOTŘEBIČE

Kuchyň vám dodáme samozřejmě kompletní, tedy i vč. spotřebičů a rádi poradíme s jejich výběrem. Spotřebiče kupujeme jedině od oficiálního zastoupení dané značky a vždy se jedná o modely určené pro náš trh s plnou servisní podporou a zárukou.

AIRFORCE

Airforce je Italský specialista na digestoře, ke kterým dodává i varné desky.

AEG

Značka AEG patří mezi nejvýznamnější výrobce domácích spotřebičů a je mezi zákazníky velmi kladně hodnocena.

BEKO

Značka Beko má na našem trhu tradiční pozici v oblasti nižší kategorie volně stojících i vestavných kuchyňských spotřebičů. V posledních letech se díky velice zajímavým technologiím, které byste v této cenové relaci nečekali, pomalu dostává i do středního segmentu.

BORA

Bora. Made in Germany. Exkluzivní High-end spotřebiče pro náročné zákazníky.

ELECTROLUX

Spojení AEG-Electrolux dnes již nikoho nepřekvapí. Zatímco AEG jde zejména cestou výkonu, speciálních funkcí a lepšího zpracování designu, Electrolux je cenově dostupnější alternativou.

DIGESTOŘE ELICA

Elica patří mezi další italské firmy, které se specializují na digestoře. Nyní kromě digestoří Elica vyrábějí také indukční varné desky buď klasické, nebo s integrovanou digestoří přímo v desce.

DIGESTOŘE FALMEC

Digestoře Falmec se bezesporu řadí mezi prémiové spotřebiče. K zajímavostem patří technologie E.ion, kdy odsavač čistí vzduch pomocí ionizace.

FRANKE

Švýcarská značka Franke je známá zejména svými produkty v oblasti kuchyňských dřezů a dřezových baterií. Nabídka firmy je však podstatně širší a zahrnuje i kompletní sortiment v oblasti kuchyňských spotřebičů.

GRUNDIG

Značka Grundig je mezi širokou veřejností známá zejména díky televizím, přehrávačům a černé technice vůbec. Od začátku roku 2017 se k nám začaly dovážet také kuchyňské spotřebiče, jejichž výrobě se Grundig věnuje již několik let.

VINOTÉKY HUMIBOX

Česká firma Humibox se zaměřuje na cenově dostupné vinotéky různých typů a rozměrů.

KÜPPERSBUSCH

Německý výrobce Küppersbusch se primárně zaměřuje na vybavení profi gastro pro restaurace, hotely atd. Zkušenosti získané z oblasti profesionálních zařízení Küppersbusch následně aplikuje i do kuchyňských spotřebičů pro domácí použití.

CHLAZENÍ LIEBHERR

Liebherr je světová jednička v chlazení.

MIELE

Prémiová německá značka v oblasti kuchyňských spotřebičů v nekompromisní kvalitě.

DIGESTOŘE SIRIUS

“Tichý luxus pro náročné” – motto firmy, které vypovídá o všem. Digestoře Sirius patří k naprosté špičce v segmentu odsavačů a nabízí jeden z největších výběrů na trhu.

TEKA

Součástí nadnárodní společnosti německého původu je i divize profesionálního gastro vybavení. I proto je společnost Teka výrobcem a dodavatelem velmi kvalitních kuchyňských spotřebičů, dřezů a baterií.

TPB TECH

Tato varná/pracovní deska má tři typy induktorů, dva typy ovládání, vysokou variabilitu různých varných zón v různých konfiguracích a zajímavý výběr dekorů. Jsme první a zároveň jediné studio v Čechách, které má v showroomu vystavenou technologii TPB Tech. Funkční ostrůvek s celkem 5 induktory a se dvěma systémy ovládání je doslova technologický zázrak.

SIEMENS

Velmi dobře zavedená značka na našem trhu patří mezi leadery mainstreamových značek.

GAGGENAU

Trouba, lednice nebo varné desky se velmi vymykají tomu, jak máme klasické kuchyňské spotřebiče zažité. Spotřebiče Gaggenau jsou na absolutním světovém vrcholu nejen vzhledem, ale také kvalitou a samozřejmě i funkcemi. Velmi prestižní značka je určena pouze pro ty nejnáročnější zákazníky, pro které není cena rozhodující.