PRACOVNÍ DESKY

Pracovní desky jsou jednou z hlavních vzhledových i funkčních dominant celé kuchyně. Často se z materiálu pracovní desky vyrábí i okenní parapety.

DŘEVOTŘÍSKOVÉ PRACOVNÍ DESKY

Dřevotříska je základním materiálem pro pracovní desky s velmi dobrým poměrem cena / výkon. Dřevotřískové pracovní desky potažené laminátovýmí pláty se vyznačují solidní odolností vůči mechanickému poškození. Nabízíme široký výběr dekorů zejména v imitacích dřeva a kamene.

PRACOVNÍ DESKY Z KOMPAKTNÍHO LAMINÁTU

Kompaktní laminát je moderní materiál za rozumnou cenu. Desky jsou dostupné v tloušťce 4 – 20 mm. Předností tohoto materiálu je variabilita.

SKLENĚNÉ PRACOVNÍ DESKY

Skleněné pracovní desky zaujmou unikátním, téměř sametovým vzhledem. Jako jediný materiál ze všech umožňuje nalakování všemi odstíny vzorníku RAL. Je tedy možné barvu desky ideálně sladit s ostatními prvky interiéru.

BETONOVÉ PRACOVNÍ DESKY

Vzhled betonu je nezaměnitelný a jeho popularita neustále roste.

DŘEVĚNÉ PRACOVNÍ DESKY Z MASIVU

Dřevěné pracovní desky z masivu v různých dekorech oživí kuchyň přirozeně přírodním vzhledem, který nedokáže věrně napodobit žádná imitace dřeva. Rozdíl proti imitacím je nejvíce patrný na hranách.

UMĚLÝ KÁMEN POLYSTON

Polyston je prémiový materiál pro pracovní desky z „umělého kamene”. Pracovní desky z tohoto kamene se od ostatních výrobců liší zejména patentovanou vrstvou Polyston Antishock.

TECHNICKÝ KÁMEN TECHNISTONE

Technistone je český výrobce pracovních desek a obkladů z technického kamene. Dekory mají jedinečný vzhled a vynikají vysokou odolností vůči poškrábání.

SILESTONE

Pracovní desky Silestone jsou vyrobeny stejnou technologií jako u nás více známý Technistone. Vyrábí se ale v jiných formátech, kdy díky menšímu prořezu může být finální cena nižší.

PŘÍRODNÍ KÁMEN ŽULA

Přírodní kámen žula je 100% přírodní produkt. Žulové pracovní desky se vyznačují krásně čitelným dekorem, který na rozdíl od umělého a technického kamene zaručuje, že dvě desky nikdy nebudou stejné.

KERAMICKÉ PRACOVNÍ DESKY NEOLITH

Neolith je špičkový materiál pro keramické pracovní desky. Keramické desky vynikají velmi vysokou tvrdostí a odolností vůči chemikáliím. Současně se pracovní deska výrazně odlišuje i unikátním designem.

KERAMICKÉ PRACOVNÍ DESKY DEKTON

Keramické pracovní desky Dekton nabízejí to nejlepší, co lze v dnešní době pořídit. Unikátní dekory, široký výběr a perfektní zpracování.

KERAMICKÉ PRACOVNÍ DESKY LAMINAM

Keramické pracovní desky Laminam jsou vyrobeny ze 100% přírodního materiálu, mají maximální teplotní odolnost, absolutně nenasákavý povrch zaručující maximální hygienu a mnoho dalších výhod.

KERAMICKÉ PRACOVNÍ DESKY LAPITEC

Keramické pracovní desky Lapitec se v některých aspektech liší od Neolithu. Lapitec se vyrábí v krásně čistém designu v tloušťce 12, 20 a 30 mm a má plně probarvený profil i dokonalé vlastnosti.

NEREZOVÉ PRACOVNÍ DESKY

Nerezové pracovní desky najdeme v každé profesionální kuchyni. Při použití v nekomerčním prostředí jsou nerezové desky velmi výrazným designovým prvkem umocňujícím luxusní vzhled kuchyně jako celku.

TPB TECH

Již několik let se různé značky snaží vyvinout pracovní desku, která zároveň funguje také jako varná deska. A je to právě španělská firma TPB Tech z Barcelony, která jako první značka na světě toto úspěšně vyřešila. Jsme první a zároveň jediné studio v Čechách, které má v showroomu vystavenou technologii TPB Tech. Funkční ostrůvek s celkem 5 induktory a se dvěma systémy ovládání je doslova technologický zázrak.