DETAILY

Zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily tak, abychom maximálně využili prostor kuchyně. Prohlédněte si praktické i designové vychytávky do kuchyně, které vám usnadní život.

NADSTANDARDNĚ HLUBOKÝ VÝSUV

Efektivní uložení věcí v kuchyni je velmi důležité. Tento funkční detail, kdy je zásuvka o 15 centimetrů hlubší než je standard, vám umožní využít úložný prostor navíc. V této realizaci klient místo za vestavěným odpadkovým košem využil k ukládání čisticích prostředků. Dalším funkčním detailem je také držák na utěrku, díky kterému ji snadno schováte do zásuvky, a nebude vám překážet na kuchyňském pultu.

VÝSUV V ROHU NA PRACOVNÍ DESCE

Jak vyřešit prostor rohu na pracovní desce? Toto je možnost “dvě mouchy jednou ranou”. Výsuv o hloubce 65 cm (standard je pouze 50 cm) pro dostatek úložného prostoru na věci denní potřeby. Dispozičně byl v této kuchyni problém někam umístit mikrovlnnou troubu. Umístili jsme ji proto za roletu, kde celkový vzhled nijak neruší.

VÝSUV PRO KÁVOVAR

Velmi praktické a pohodlné řešení pro umístění volně stojícího kávovaru. Nemusíte nic zvedat ani přesouvat a dolévání vody či doplňování kávy je velmi komfortní.

SKŘÍŇKA S DŘEZEM A ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Dřez je nutnou součástí každé kuchyně, nicméně jeho prostorové nároky často znemožňují využít skříňky umístěné pod ním dostatečně efektivně. My však dokážeme úložný prostor pod dřezem maximalizovat. Ideálním řešením je kombinace malých a úzkých zásuvek v horní části poličky s velkými zásuvkami v dolní části. Prostor tak budete moci skvěle využít a díky zásuvkám bude zároveň ukládání i vyndávání věcí velmi snadné.

ATYPICKÁ SKŘÍŇ PRO UKLÁDÁNÍ VĚCÍ NA ÚKLID

Ne vždy je v bytě či domě dostatek místa, a proto je nutné přemýšlet, jak nejefektivněji prostor využít. Jelikož vše děláme na zakázku, není to pro nás problém. Při realizaci této kuchyně jsme navrhli speciální skříň pro uložení vysavače, a dalších potřebných věcí na úklid. Navíc je skříň přímou součástí kuchyňské linky, takže je nejen praktickým řešením pro ukládání věcí, ale také svým designem zapadá do moderního interiéru.

VESTAVĚNÉ AKVÁRIUM DO KUCHYŇSKÉ LINKY

Představám se meze nekladou, a jelikož je kuchyň a jídelna místem, kde se setkává rodina a vaši nejbližší, ani na mazlíčky nemůžeme zapomenout. Pokud například neholdujete vínu a nevyužijete volné místo na vestavěnou vinotéku, nebo zkrátka nemáte tolik nádobí či spotřebičů, abyste naplnili všechen prostor vaší kuchyně, rádi vám z nevyužité skříňky vytvoříme například designové akvárium, nebo vestavěný pelíšek pro vašeho chlupatého mazlíčka.

KUCHYŇ VESTAVĚNÁ DO TOČITÉHO SCHODIŠTĚ

Interiéry nemusí mít vždy ideální prostor pro umístění kuchyně. Aby byl projekt dokonale přizpůsoben specifikům zvoleného místa, je velmi důležitý zejména individuální přistup a precizní plánování každého aspektu realizace. Tato kuchyň je vestavěna do prostoru, který protíná točité schodiště. Proto jsme museli korpusy nad troubou i skříň na potraviny vyrobit přesně dle rozměrů a omezení daného interiéru.

DÝHA S DOKONALOU NÁVAZNOSTÍ

Indická jabloň je exotická dýha s velmi výrazným a jedinečným dekorem. Sesazenka  umožňuje naprosto dokonalou návaznost struktury dřeva. Pro tuto kuchyni jsme navíc navrhli bezúchytkové řešení s černými liniemi, které zdůrazní přirozenou krásu dřeva. Obdobné řešení jsme použili pro šatní skříň, kterou jsme dodávali s touto kuchyní. Kuchyni dominuje černá barva v kombinaci se dřevem.

SKRYTÉ DVEŘE DO SPÍŽE JAKO SOUČÁST OBKLADU STĚNY

Samostatná spíž je skvělé řešení pro zajištění dostatečného prostoru na ukládání potravin. Z designového hlediska je ale složité integrovat ji do interiéru tak, aby nenarušovala vizuální jednotnost moderní kuchyně. Speciální bezfalcové dveře s reverzním otevíráním, však umožňují vstup do malé místnosti skrýt a docílit tak jednotného a  moderního designu celé kuchyně. Toto řešení jsme vyrobili s automatickým zavíračem dveří.

ZCELA ATYPICKÁ SKŘÍŇKA S PROMĚNLIVOU VÝŠKOU I HLOUBKOU

Pokud se vám líbí asymetrické tvary, není to pro nás žádný problém. Ať už se jedná o hloubku, šířku či výšku jakékoli skříňky, dokážeme ji přizpůsobit. Skříňka na fotografii má specifické rozměry, kdy vpravo je výška 40 cm, vlevo 60 cm a současně má proměnlivou i hloubku.