SANITA

V našich projektech nepodceňujeme ani výběr sanitární techniky kuchyně, proto využíváme pouze prověřené značky.

ALVEUS

Slovinská značka Alveus kromě tradičního provedení dřezů a baterii nabízí jako jedna z mála firem u nás také dřezy v provedení měď, zlato či bronz.

BLANCO

Velmi známá německá značka Blanco vyrábí baterie, dřezy a odpadkové koše. Ve své nabídce má také modely v nízké cenové relaci.

FRANKE

Pravděpodobně nejznámější u nás dostupná značka sanity. Švýcarská firma Franke nabízí produkty ve velmi širokém provedení i cenových relacích.

KWC

Prémiová švýcarská značka KWC nabízí high-end produkty z oblasti sanity pro ty nejnáročnější zákazníky.

SCHOCK

Německá značka Schock patří mezi lídry ve svém oboru. 40 odstínů barev, neotřelý design, vynikající kvalita. To vše řadí dřezy Schock mezi špičku ve svém oboru.

SYSTEMCERAM

Německá značka SystemCeram je předním světovým výrobcem keramických dřezů. Kromě širokého výběru až 15 barev nabízí také unikátní provedení zvýšené odolnosti proti vodnímu kameni.

TEKA

Španělský výrobce zaměřený na cenově dostupnější produkty. Kuchyňské baterie, dřezy, odpadkové koše, ale také spotřebiče – to vše nabízí značka Teka.

TRES

Špičkový španělský výrobce disponuje jedním z největších výběrů produktů na trhu. Kromě vlastního portfolia nabídky je značka Tres výjimečná i designovými řadami.

ELLECI

Italská rodinná firma má v nabídce nejen klasické dřezy a baterie, ale také několik opravdových lahůdek. Jednoznačně mezi ně patří sestava Dialogo, jedná se o vlajkovou loď značky Elleci. 80 cm hlubokou pracovní deskou tak vytvoříte opravdový šperk celé kuchyně dále pak můžete do své kuchyně zařadit například obří dřez s úžasným vybavením, které jinde nenajdete.