Elegantní bílá kuchyň s prvky javoru

V poměrně malém bytě ve vilové čtvrti v Praze 6 bylo cílem, aby kuchyň nepůsobila i přes své rozměry moc mohutně. Ve spolupráci s architektem Martinem Kožnarem jsme tedy zvolili světlé barvy v kombinaci s dřevěnými prvky. Zajímavostí této kuchyně je pracovní deska, která se skládá pouze ze dvou kusů a působí tak velmi povedeným dojmem. S dalším interiérem bytu jednoduše splyne neobvyklé obloukové zakončení. Nakonec můžeme konstatovat, že spojení bílá kuchyň s oblouky a javor vypadají perfektně.

Netradiční javor

Javor je opravdu krásné a odolné dřevo, které má své nezaměnitelné kouzlo. Můžeme říct, že použití javoru v interiéru je vcelku vyjímečné. Je to dřevo, které se příliš často nevidí, a to je možná škoda. Javor má totiž mnoho výhod, které z něj činí ideální materiál pro použití v interiéru. Tento projekt je skvělou ukázkou toho, jak lze javorové dřevo použít v interiéru. Kombinace kompaktního laminátu a lamina v naprosto stejném dekoru je velmi zajímavým a originálním řešením. Výsledkem je jemný a nenápadný kontrast, který dodává interiéru eleganci a luxusní vzhled.

Policové skříně z jednoho kusu

Police vyrobené jako jeden kus nejsou příliš běžné, takže je jejich použití vnímáno jako něco speciálního. To může přidat nábytku na originalitě a jedinečnosti a je ukázkou zakázkové výroby nábytku.

Spotřebiče Electrolux

Tento projekt je případ, kdy priorita je kladena zejména nábytek a jeho provedení, ale na spotřebiče jsou nároky pouze minimální. Šli jsme tedy cestou jistoty a zvolili Electrolux, kde najdeme solidní kvalitu za výbornou cenu. Vyjímkou je pouze digestoř Sirius, která má nejen ve své cenové relaci naprosto neuvěřitelné parametry.