Modrá lakovaná kuchyň

V tomto případě je zadání od architekta jasné: kuchyň musí být modrá, lakovaná a s pouze černými doplňky. Modrý lak vybraný z NCS vzorníku je téměř identický s modrou pracovní deskou z kompaktního laminátu. Černé spotřebiče, komplet černá baterie (bez jakýchkoliv chromovaných částí) a černá výklopná el. zásuvka s modrým vnitřkem tvoří dokonalý černo modrý celek.

Modrá barva je symbolem klidu

Modrá barva je symbolem klidu, relaxace a elegance. Černá barva je symbolem luxusu, elegance a vážnosti. Společně vytvářejí silný kontrast, který může být velmi efektní. Modrá kuchyň s černými dplňky je elegantní a moderní volbou, která může působit velmi netradičně a luxusně. Je však důležité, aby byla dobře promyšlena a nepůsobila stísněně nebo ponuře, dispozice místnosti jsou zásadní. Tato kombinace barev je velmi působivá a může vytvořit jedinečný a nezapomenutelný dojem. Aby kuchyň nepůsobila stísněně, je důležité, aby měla dostatek přirozeného světla , ideálně by místnost měla mít velká okna nebo prosklené stěny.

Spotřebiče AEG, Electrolux a Sirius

Kuchyně vybavená kvalitními spotřebiči AEG s digestoří Sirius je zárukou pohodlného a příjemného vaření. Spotřebiče AEG jsou známé svou spolehlivostí, výkonem a moderním designem. Digestoře Sirius uživatelé oceňují zejména pro svůj tichý chod, výkonný odsávání a elegantní vzhled.

Supertichá myčka Electrolux

Čerpadlo a ostřikovacá ramena mají na celkovou hlučnost myčky zásadní vliv. Některé myčky výrobce vybavil satelitními ostřikovacími rameny. Právě ramena, která se neustále natáčí pod různými úhly, zajišťují až třikrát lepší pokrytí vodou. Ostřikovací ramena se pak otáčí pomaleji Tato myčka se může pochlubit hlučností neuvěřitelných 39dB a patří mezi nejtišší myčky na trhu.

Betonová stěrka

Betonová stěrka je dekorační povrchová úprava stěn a podlah, která imituje betonový vzhled. A pokud k betonu přidáme ještě kuchyň, která bude modrá, ideálně lakovaná, výsledek bude stát za to. Stěrka se vyrábí se z různých materiálů, včetně cementu, písku, křemičitého písku, akrylu nebo epoxidu. Můžeme aplikovat betonové stěrky v široké škále barev a struktur. Tím se dokážeme přizpůsobit téměř každému interiéru. V našem případě byla stěrka opatřena ochranným povrchem, který má zabránit jejímu poškození.

Zavolejte nám a pomůžeme tavké Vám vytvořit krásnou a stylovou modro-černou kuchyň, která bude ozdobou vašeho domova.