EXOTICKÁ ŽULA FUSION BLACK

Žulová pracovní deska je a vždy bude top produkt a třeba i kuchyň z lamina posune do vyšší kategorie. Exotická žula, jako třeba Fusion Black, dělá pak z kuchyně téměř umělecké dílo. Právě Fusion Black se svojí typickou neuvěřitelnou kresbou je hlavní dominantou v této jinak čistě bílé kuchyni. Zkrátka první, co Vás v kuchyni ihned upoutá, je právě tato exotická žula. A právě to bylo i velké přání zákazníka od samého začátku.

Exotická žula Fusion Black

Pokud zvažujeme žulu s výraznějším dekorem, měli bychom navštívit sklad s kamenem. Každý kus kamene je naprostý originál a není vhodné, abychom toto vybírali pouze z malých vzorků. Exotická žula vždy představuje nemalou investici a zákazník by měl dopředu vědět, co bude v kuchyni mít. Ale toto platí pouze u přírodního kamene. Naopak pokud řešíme tvrzený kámen Technistone, výběru podle vzorku se bát vůbec nemusíme. Technistone vyrábí svoje produkty ve formách a jednotlivé desky jsou víceméně stejné.

Vitrína pro vítězné poháry

Nasvícená vitrína je skvělým způsobem, jak přechod mezi kuchyní a obývací částí zvýraznit a zároveň vytvořit prostor pro vystavení cenných předmětů. V tomto případě je to ideální řešení pro rodinu s dětmi, které si mohou své trofeje vystavit na čestném místě.