LAKOVANÁ KUCHYŇ S FRÉZOVÁNÍM, KERAMICKÁ PRACOVNÍ DESKA S OBKLADEM

Maximální symetrie, kuchyň až do stropu, keramická pracovní deska Laminam, lesklý lak v top kvalitě, to se od nás očekávalo. Kromě velmi moderního tvaru vnitřního obdélníku na první pohled nejvíce zaujme obklad stěny.

Keramická pracovní deska Laminam

Použili jsme materiál od renomované značky Laminam, špičky v keramice. Z Laminamu jsme vyrobili keramickou pracovní a zádovou desku.Navíc jsme keramiku použili v naší specialitě – dekorativních prvcích ve spodních dvířkách. Ty tvoří dlouhé linie, které kuchyň opticky prodlužují a vdechnou ji zcela jiný dojem, než běžná bezúchytková řešení. Varná deska je uložena do roviny s pracovní deskou, dřez je se spodní montáží.

Unikátní úchytkový systém

Podstatou jsou dekorativní prvky vkládané do lakovaných dílců. Velmi originální, až exkluzivní řešení, které nabízí jen velmi málo dodavatelů kuchyní. Toto provedení bezúchytkového otevírání je vrchol v naší nabídce. Můžeme použít jak prvky z keramiky, ale také např. kovolaminát, dřevěné dýhy, nebo kompaktní laminát. Zásadní rozdíl proti všeobecně rozšířenému a podobně vypadajícímu řešení je vzhledově malý, ale funkčně naopak zásadní. Keramický prvek otevřete společně s dvířkem a tento prvek nezůstá na pevno v korpusu. Naše řešení pak nezmenšuje úložný prostor. A to je, bohužel, v kuchyních velmi častý problém.

Horní skříňky

Abychom nechali co nejvíce vyniknout krásu dekoru keramické desky Laminam, horní skříňky jsme nechali volně v prostoru a dekor obkladu tak krásně vyniká. Celé sestavě tak ubíráme také na mohutnosti.

Ambientní LED osvětlení

Ambientní LED osvětlení okolo horních skříněk v kuchyni je elegantní a praktický způsob, jak doladit vzhled vaší kuchyně a zároveň zlepšit její funkčnost. V tomto případě jsme zvolili perfektní řešení, protože osvětlení okolo horních skříněk zajistí, že se krásná kresba keramického obkladu stěny bude jemně a elegantně vyjímat.

Kování Blum

Pro naše kuchyně vždy používáme kování Blum. Jiné značky používáme pouze v případě atypů. S firmou Blum spolupracujeme od samého začátku našeho působení na českém trhu. I přes vyšší cenu je kvalita Blumu neoddiskutovatelná a kompromisy v této oblasti se nemusí vůbec vyplatit.