Žulová pracovní deska Antic Brown

Žulová pracovní deska Antic Brown

Černá žulová pracovní deska Antic Brown je opravdu velmi krásný a jedinečný materiál. Její kresbu tvoří různé kombinace černých tónů, které se vzájemně prolínají a vytvářejí tak zajímavé a proměnlivé vzory. V místě slídy se pak odlesk mění podle úhlu pohledu, což dodává desce na zajímavosti.

I přesto, že se jedná o dražší materiál, je stále velmi oblíbený. Je to dáno především jejím jedinečným vzhledem, který se hodí do různých stylů kuchyní. Matný povrch žulové desky Antic Brown dává vyniknout její jedinečné kresbě. Lesklý povrch by naopak mohl kresbu trochu potlačit.

Pracovní deska hluboká 80cm

Standardní hloubka 60 cm může být dostatečná pro menší domácnost, ale to není náš případ. U větších větších rodin nebo domácností, kde se často vaří, jednoznačně doporučujeme zvolit hlubší pracovní desku.

V tomto případě se jedná o rodinu s šesti členy, která často společně vaří. V takovém případě je hloubka pracovní desky 80 cm velmi dobrým řešením. Nabízí dostatek pracovního prostoru pro přípravu jídel pro celou rodinu a také větší úložný prostor pro potraviny a nádobí.

Zvýšení hloubky pracovní desky má také pozitivní vliv na prostor pod pracovní deskou. Díky větší hloubce skříněk je možné do nich uložit více věcí. V tomto případě jsme navíc použili nadstandardní řešení hloubky šuplíků, což nám umožnilo získat o zhruba třetinu místa navíc.

Monoklimatická lednice Liebherr s Biofresh

Pro tuto rodinu s šesti členy je monoklimatická lednice ideálním řešením. Lednice o výšce cca 180 cm nabídne dostatek (o cca 50% více) úložného prostoru pro potraviny pro celou rodinu. Volně stojící pultový mrazák jsme umístili v místnosti vedle kuchyně, zajistí, že budou mražené potraviny vždy po ruce.

BioFresh může prodloužit trvanlivost ovoce, zeleniny a dalších čerstvých potravin až o 50 %. Přihrádky totiž udržují stálou teplotu mezi 0°C a 3°C, což je ideální pro zpomalení procesu zrání.
Snížení kažení: BioFresh může pomoci snížit kažení potravin až o 20 %. Přihrádky totiž udržují vysokou úroveň vlhkosti, která pomáhá předcházet vysychání potravin.
Zachované živiny: BioFresh může pomoci zachovat nutriční hodnotu čerstvých potravin až o 80 %. Přihrádky totiž zabraňují ztrátě vitamínů a minerálů.

Z kuchyně pro rodinu je nakonec kuchyň pro firmu

Až po instalaci kuchyně došlo u klienta ke změně a místo něj se do domu nastěhovala firma. Konvektomat AEG jsme proto odvezli a místo něj jsme namontovali klasickou troubu. Změně ve způsobu užívání kuchyně také odpovídá vybavení kuchyně i zvolené dekorace.