BÍLÁ KUCHYŇ, DUB, BŘIDLICE

BÍLÁ MATNÁ KUCHYŇ, DUB, BŘIDLICE

Barevný mix bílá matná kuchyň, dub a břidlice je elegantní a moderní kombinace barev a materiálů. Bílá barva působí čistě a vzdušně, dubové prvky dodávají kuchyni teplo a přirozenost a břidlicová pracovní deska dodává kuchyni industriální nádech.

ATYPICKÁ SKŘÍŇ PRO ÚKLID

Ne vždy je v bytě či domě dostatek místa, a proto je často nutné přemýšlet jak nejefektivněji prostor využít. Jelikož vše děláme na zakázku, není pro nás problém žádné vaše přání. Například při realizaci této kuchyně jsme navrhli speciální skříň pro uložení vysavače, smetáku a všech dalších potřebných věcí na úklid. Navíc je skříň přímou součástí kuchyňské linky, takže je nejen praktickým řešením pro ukládání věcí, ale také svým designem zapadá do moderního interiéru.

LAMINO DŘEVOTŘÍSKOVÁ DESKA BORDÓ

Lamino bordó je druh laminované desky, která má hnědočervenou barvu. Jedná se o dřevotřískovou desku (DTD), která je potažena vrstvou lamina. Lamina je dekorativní vrstva, která chrání desku před poškozením a dodává jí estetický vzhled. Správně bychom ted měli uvést bílá kuchyň, dub, břidlice a bordó:).

SANITA BLANCO

Dřezy Blanco jsou vysoce kvalitní kuchyňské dřezy, které se vyznačují moderním designem a dlouhou životností. Vyrábějí se ve dvou základních materiálech: nerezové oceli a granitu.

Své nerezové Blanco vyrábí z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10, která je odolná proti poškrábání, korozi a vysokým teplotám. Dřezy jsou k dispozici ve čtyřech různých povrchových úpravách: přírodní lesk, hedvábný lesk, kartáčované a profilované.

Granitové dřezy Blanco produkuje z materiálu Silgranit®, který je kompozitní materiál složený z granitové drti, akrylátu a pigmentů. Jsou odolné proti poškrábání, korozi, vysokým teplotám a skvrnám. Produkty Blanco jsou k dispozici v široké škále barev a odstínů.

Blanco dřezy nabízejí širokou škálu velikostí a tvarů, aby vyhovovaly potřebám každé kuchyně. Dřezy mohou být jednodřezové, dvoudřezové nebo dřez s odkapávačem.

VESTAVNÁ VINOTÉKA

Vinotéka v kuchyni je skvělým způsobem, jak skladovat a prezentovat vaše oblíbené víno. Může to být také elegantní a stylový doplněk každé kuchyně. Existuje několik různých typů vinoték, které lze použít v kuchyni.

Při výběru vinotéky do kuchyně bychom rozhodně měli zvážit několik faktorů, včetně:

  • Velikost. Vinotéku byste měli vybrat tak, aby pojmula dostatek vína pro vaše potřeby.
  • Teplota a vlhkost. Vína bychom měli skladovat při optimální teplotě a vlhkosti, aby si zachovala svou kvalitu.
  • Funkce. Některé vinotéky mají další funkce. Například nastavitelný termostat, LED osvětlení nebo alarm pro otevřená dvířka.

Víno je jemný produkt, který potřebuje správné podmínky pro skladování. Vinotéka v kuchyni je skvělým způsobem, jak zajistit, že vaše víno bude vždy v nejlepší možné formě.