Kovové police

Kovové police vyráběné na zakázku zámečníkem

Tento projekt byla pro nás vyloženě radost. Prostor je krásně otevřený a velmi vzdušný, už při příchodu na nás okamžitě dýchne víkendová atmosféra. Kuchyň neměla být nějak výrazná, ale spíše decentní. Nevjětší zajímavostí v této kuchyni jsou kovové police, které jsme vyráběli na zakázku. Dřevěné prvky jsou dýhované a barevně sladěné ke knihovně v obývací části. Zajímavostí je napojení kovové police na pracovní desku.

Ostrůvková digestoř Sirius

Digestoř je necelé 2 metry od sedací soupravy. Nízká hlučnost je zde naprostá priorita. Ještě před objednáním kuchyně jsme digestoř zákazníkovi předvedli. Volba tedy padla na ostrůvkový model italské značky Sirius, ve své kategorie asi nejtišší model na trhu.

Kompaktní laminát

Velmi populární materiál pro všechny, kteří nechtějí základní dřevotřískovou desku, zároveň ale nechtějí investovat do keramické nebo kamenné pracovní desky. Kompaktní laminát umožňuje spodní monžátí a vypadá výborně i na hranách. Zejména u ostrůvkových a barových částí je dojem ze zpracování proti dřevotčřísce naprosto zásadní.

Skleněná příčka za varnou deskou

Velmi praktický pomocník pro všechny varné desyk umístěny v prostoru. Skleněná příčka není pohledově nějak výrazná, celkový dojem kuchyně vůbec neruší a funguje výborně.

USB nabíječka v prostoru kovové police

Mít USB zásuvku pro nabíjeních telefonů na polici. A mít el. zásuvku hned vedle pro vysavač. Vše v jednom designu. V době realizace bylo toto téma vcelku výzva, protože toto řešení skoro nikdo nedělal. Najít USB zásuvku a klasickou el. zásuvku v minimalistickém designu a ze stejné řady se ukázalo jako veliký oříšek. Nakonec jsme našli Bachmann Pix. A vypadá to skvěle.