Minimalistický design v luxusním provedení

Pracovní deska keramika v dekoru betonu

Luxusní kuchyňská linka s lakovanými čelními plochami, keramická pracovní deska v dekoru betonu a prémiovými spotřebiči Küppersbusch. Kromě kuchyně jsme dodali také spoustu velmi atypického nábytku. Vše z prémiových materiálů, vše a v nejlepší kvalitě.

Beton v interieru

Dekor betonu je v interiéru stále oblíbenějším trendem. Důvodem je jeho nadčasovost, odolnost a snadná kombinovatelnost s jinými materiály. Betonový dekor můžeme použít v různých částech interiéru, od podlahy, přes stěny, až po nábytek a doplňky. Můžeme také propojit jednotlivé části interieru použitím betonových doplňků. Tyjsou skvělým způsobem, jak dodat interiéru industriální styl. Můžete si vybrat z různých druhů betonových dekorací, například z betonových květináčů, váz, svícnů nebo dalších předmětů.

Pracovní deska v dekoru beton

Keramická pracovní deska v dekoru betonu je elegantním a moderním doplňkem jakékoli kuchyně. Pracovní desku v dekoru betonu ale můžeme vyrobit také z jiných materiálů, jako je tvrzený kámen, kompaktní laminát nebo základní dřevotříska. Litý beton sice vypadá skvěle, ale díky jeho naprosté nepraktičnosti jej do kuchyně vůbce nenabízíme.

Vestavný Koš na tříděný odpad Blanco

Firma Blanco nabízí kromě dřezů, bateriá a dávkvoačů také řadu vestavěných košů na tříděný odpad. Tyto koše jsou praktickým a elegantním řešením pro třídění odpadu v kuchyni. Nejlepší zkušenosti máme s řadou Flexon.