DÝHA INDICKÁ JABLOŇ

Indická jabloň je zvláštní exotická dýha, kterou si vyžádal zákazník. Jedná se o dýhu se specifickou kresbou, proto jsme se rozhodli pro řešení, díky kterému jsme schopni zajistit dokonalou návaznost dřeva po celé délce – pro sesazenku. Tato technologie je velmi náročná a hrozí vysoké výrobní riziko. Ve spolupráci s centrálním skladem v Salzburku jsme několik měsíců vybírali vhodný design tak, aby měla dýha požadovaný dekor. Kuchyň jsme doplnili pouze černou barvou s minimem ostatních materiálů, aby dřevo na první pohled vyniklo. Tmavá pracovní deska Technistone, digestoř s jemným sametovým povrchem a bezúchytkové otevírání vyzdvihují zvláštní dřevěný dekor. Stejné řešení jsme použili i na šatní skříň, na které krásně vidíte dokonalou návaznost dřeva.

Dýha indická jabloň

Dýha indická jabloň je přírodní materiál, který se získává z dřeva stromu Artocarpus heterophyllus, který pochází z jihovýchodní Asie. Dřevo tohoto stromu je tvrdé, odolné a má krásnou přírodní kresbu. Dýha se vyrábí tak, že se z dřeva odřeže tenká vrstva (asi 0,6 mm) a následně se nanese na podkladový materiál, například dřevotřískovou desku, MDF nebo překližku.

Pracovní deska Technistone

Technistone je český výrobce pracovních desek, obkladů a povrchů z tvrzeného kamene. Je jedním z předních světových výrobců a jejich produkty se prodávají ve více než 70 zemích. Technistone je známý pro své vysoce kvalitní produkty, odolnost a širokou škálu barev a vzorů.

Materiál Technistone nabízí řadu výhod:

  • Šetrné k životnímu prostředí: Technistone je vyroben ze směsi přírodního křemene a pryskyřice. Na konci své životnosti je také recyklovatelný.
  • Odolnost: Technistone je extrémně odolný a odolný proti poškrábání. Je také odolný vůči skvrnám, teplu a chemikáliím.
  • Snadná údržba: Technistone se velmi snadno čistí a udržuje. Jednoduše jej otřete vlhkým hadříkem a jemným mýdlem, popř. originálním čističem.
  • Estetika: Technistone se dodává v široké škále barev a vzorů, aby ladil s jakýmkoliv dekorem. Může také mít vzhled podobný jako přírodní kámen.