OBKLAD STĚNY NAPOJENÝ NA KUCHYŇ

Dřevěný obklad stěny

Obklad stěny vždy vypadá zajímavěji. Dřevěný obklad stěny se pak perfektně hodí ke zvolené podlaze. Obkladem jsme navíc zvýraznili „kostku“, která tak vystupuje z daného prostoru. Vchod do špajzky je přes posuvné dveře.

Kompaktní laminát

Bílá pracovní deska je z kompaktního laminátu a strukturovaným povrchem. Čílka jsme vyrobiliz lakovaných desek a v kombinaci se šedými zády baru a obkladu okolo okna krásně navazují na dřevěný přechod.

Atyp v kuchyni

Celý obklad okolo okna jsme vyrobili z jednoho kusu a tvoří tak krásný a velmi čistý detail. Vpravo ve výklenku je pak ještě připravený šuplíček pro manipulaci s jinak docela těžkým kávovarem. Doplňování vody, kávy či pouhou manipulaci při údržbě jsme tak udělali mnohem snažší.

Lak a frézování

Frézované úchytky patří k nejoblíbenějším řešením útevíráním vůbec. Vypadají velmi jemně, snadno se udržují.

Spotřebiče

AEG je německá společnost, která se zabývá výrobou domácích spotřebičů. Společnost byla založena v roce 1889 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v této oblasti. AEG nabízí širokou škálu spotřebičů pro každou domácnost. Mezi nejprodávanější produkty patří kuchyňské spotřebiče, pračky a sušičky. Spotřebiče AEG se vyznačují vysokou kvalitou, výkonností a spolehlivostí. Společnost také klade důraz na design a uživatelskou přívětivost svých produktů.