LR.01 ŽLUTÁ LAKOVANÁ BEZÚCHYTKOVÁ KUCHYŇ S OBLOUKY

Žlutá kuchyň s oblouky

Taková žlutá kuchyň s obklouky bude vždy vyjímečná a právě oblouky budou krásnou doménou lakovaných kuchyní. Přechod mezi jednotlivými rovinami je vzhledově velmi jemný, nenásilný a jakoby nám říkal, že se jedná o velmi originální produkt.

Žlutá barva kuchyně

Ne všechny kuchyně musí být bílé, šedé nebo antracitové. Pokud očekáváte něco více originálního, měli bychom zvažovat i jiné, než základní a velmi běžné barvy. Kuchyně si lakujeme sami a na kvalitu našeho laku jsme náležitě hrdi. Přesvědčit se můžete v našem studiu, že se nejedná o prázdnou frázi. Barvy si necháváme míchat pro daný projekt a vybrat si můžete ze vzorníků RAL i NCS, kde je téměř 2.000 barev. Kuchyně si lakujeme sami podle NCS vzorníku a vybíráme z téměř 2 000 barev. Budete mít tedy jistotu, že vybereme ten správný odstín žluté, popř. zcela jiné barvy.

Spotřebiče Gaggenau

Tato značka je určena pouze pro nejnáročnější zákazníky, kde exkluzivita jednoznačně vyhrává před cenou. Zejména trouby z řady 400 řadíme mezi nejkrásnější trouby vůbec, takový design nikde jinde nenajdeme. Stejně tak kombinovaná frenchdoor lednice Liebherr je unikátní zejména v tom, že se jedná o vestavný model.