R.10 Tmavě hnědá matná kuchyň se zlatými prvky

Zlatá kuchyň

Toto dílo opravdu nelze přehlédnout. Zlatá kuchyň znamená použití kovu ve zlatém dekoru nejen na velkých čelních plochách, ale také v úchytkovém systému či v šuplíkách.

Žula Fusion Black

Žula Fusion Black je přírodní kámen, který pochází z Brazílie a řadáme ji mezi nejluxusnější kameny na světě. Její charakteristickým znakem je černé pozadí s výraznými zlatými a bílými žilkami. Tyto žíly mohou být různě tvarované a velikosti, což dodává kameni jedinečný vzhled.

Žula Fusion Black je vhodná pro použití v interiéru i exteriéru. V interiéru se nejčastěji používá na kuchyňské pracovní desky, obklady stěn, jídelní a kuchyňské stoly, nebo parapety a krbové římsy. V exteriéru se používá na fasády, chodníky, podlahy nebo obklady bazénů.

Žula Fusion Black je velmi odolný a trvanlivý materiál. Je odolný vůči poškrábání, nárazu a teplotním změnám. Je také odolný vůči chemikáliím, takže je vhodný pro použití v kuchyních a koupelnách.

Vestavná french door lednice Lieberr

Vestavná french door lednice od Liebherru je naprostý unikát. Tento typ lednice se běžně vyrábí pouze v provedení pro volně stojící řešení. Dvojití Biofresh zóna je stále nejlepší a nejvíce funkční nulová zóna v lednici. Žádný jiný výrobce se nemůže pochlubit tak dokonalou tehcnologií, jako je právě Biofresh. Tuto technologii naleznete ještě např. u lednic Miele, pro kterého Liebherr některé modely s Biofresh vyrábí.

Trouba Bora XBO – v roce 2023 nejrychlejší trouba na světě!

Velmi pravděpodobně nekoupíte sofistikovanější konvaktomat, než právě XBO od německé firmy Bora. Konvektomat, tedy kombinace horkovzdušné a parní trouby, navíc s přímým napojením na vodu a odpad, byla v tomto roce nejrychlejší trouba na světě. Má zhruba 2x takový okamžitý výkon a proto se jako jediná trouba na trhu nezapojuje klasicky do zásuvky, ale kabelem na tři fáze stejně, jako třeba indukční varné desky. Právě silnější připojení pak znamená, že časy ohřevu jsou o cca 40% kratší, než u běžných konvektomatů.

Varné desky s odsavačem Bora Professional

Po lednici a troubě tu máme třetí šperk v kuchyni. Řada Professional patří k tomu nejlepšímu, co za peníze lze vůbec koupit. Profesionální olvádání otočnými ovladači. Samotné ovladače jsou naprostý šperk, krásně opracované hliníkové bloky s LCD display a mnoha funkcemi.